Aktuality

Soustředění mládeže - 31.7.-6.8.2022

Středočeská krajská kynologická organizace pořádá soustředění mládeže. Akce je pořádána pro mládežníky, kteří jsou členy ZKO ve středočeském kraji.

Datum: 31.7. – 6.8.2022
Místo: ZKO Dobříš

Propozice zde


Ocenění mládežníků za reprezentaci kraje

Dne 26. 2. 2022 středočeský krajský výbor udělil poděkování za úspěšné reprezentování Středočeského kraje v mládežnických a juniorských kategoriích:
Andreje Šrajerové, která se v loňském roce rozloučila s juniorskou kariérou. Andrea reprezentovala Středočeský kraj pravidelně již od roku 2014. V roce 2019 se umístila na 2. místě v juniorech.
Karolíně Slivoňové, která se v loňském roce rovněž rozloučila s juniorskou kariérou. Karolína reprezentovala Středočeský kraj opakovaně. V roce 2020 se umístila na 3. místě v juniorech a v roce 2021 na 2. místě.
Markovi Hytychovi, který v minulosti reprezentoval Středočeský kraj mnoho let. Marek získal titul MISTR MLÁDEŽE a 2x titul JUNIORSKÝ MISTR.
Tereze Vajnerové, která stále reprezentuje Středočeský kraj. Tereza v roce 2019 a 2020 získala titul MISTR MLÁDEŽE a v roce 2021 titul JUNIORSKÝ MISTR.
I díky jejich výkonům se Středočeský kraj opakovaně umisťoval na předních místech v soutěži družstev. Ještě jednou děkujeme a přejeme všem do budoucna mnoho úspěchů.


Rok 2021 byl pro středočeské mládežníky a juniory pod vedením Jiřího Petruse velmi úspěšný.
Na Mistrovství ČR mládeže a juniorů všestranných 13. - 15. 8. 2021 pořádaným ZKO Plzeň - Doubravka startovalo za Středočeský kraj 9 mládežníků a 3 junioři. V doplňkových kategoriích ZVV1 obsadila Zuzana Štefanová 1. místo a v IGP-V Lucie Benčová 2. místo. V mistrovské mládežnické kategorii IGP2 obsadila Šárka Benčová 3. místo. V mistrovské juniorské kategorii IGP3 obsadila Karolína Slivoňová 2. místo a Tereza Vajnerová 1. místo, čímž získala titul JUNIORSKÝ MISTR 2021! Kromě toho čestnou cenou byla oceněna Šárka Benčová, za kterou na druhém místě skončila Nicole-Victoria Medková. Díky skvělým výkonům středočeských mládežníků a juniorů se umístil Středočeský kraj na 1. místě v soutěži družstev.
Na Mistrovství ČR mládeže a juniorů stopařů 22. - 23. 10. 2021 pořádaným ZKO Žamberk startovali za Středočeský kraj 4 mládežníci a 1 juniorka. V doplňkové kategorii FPR1/FPR2 obsadil Tomáš Mach 2. místo. Díky skvělým výkonům středočeských mládežníků a juniorky se umístil Středočeský kraj na 2. místě v soutěži družstev.
Všem našim mládežníkům a juniorům gratulujeme k úspěšné sezoně a především jim děkujeme za reprezentování Středočeského kraje


Kontaktní e-maily

Pro komunikaci se středočeským výborem prosím využívejte tyto e-mailové adresy. Jsou nasměrovány na kompetentní členy výboru.

info@stredoceskakynologie.cz - jakékoliv obecné dotazy a informace
figuranti@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká figurantů (změny, dotazy, přihlášky)
kladeci@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká kladečů (změny, dotazy, přihlášky)
akce@stredoceskakynologie.cz - hlášení termínů akcí, výsledky krajské ligy
mladez@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká mládeže, TTM, soustředění mládeže