Aktuality

Rok 2021 byl pro středočeské mládežníky a juniory pod vedením Jiřího Petruse velmi úspěšný.
Na Mistrovství ČR mládeže a juniorů všestranných 13. - 15. 8. 2021 pořádaným ZKO Plzeň - Doubravka startovalo za Středočeský kraj 9 mládežníků a 3 junioři. V doplňkových kategoriích ZVV1 obsadila Zuzana Štefanová 1. místo a v IGP-V Lucie Benčová 2. místo. V mistrovské mládežnické kategorii IGP2 obsadila Šárka Benčová 3. místo. V mistrovské juniorské kategorii IGP3 obsadila Karolína Slivoňová 2. místo a Tereza Vajnerová 1. místo, čímž získala titul JUNIORSKÝ MISTR 2021! Kromě toho čestnou cenou byla oceněna Šárka Benčová, za kterou na druhém místě skončila Nicole-Victoria Medková. Díky skvělým výkonům středočeských mládežníků a juniorů se umístil Středočeský kraj na 1. místě v soutěži družstev.
Na Mistrovství ČR mládeže a juniorů stopařů 22. - 23. 10. 2021 pořádaným ZKO Žamberk startovali za Středočeský kraj 4 mládežníci a 1 juniorka. V doplňkové kategorii FPR1/FPR2 obsadil Tomáš Mach 2. místo. Díky skvělým výkonům středočeských mládežníků a juniorky se umístil Středočeský kraj na 2. místě v soutěži družstev.
Všem našim mládežníkům a juniorům gratulujeme k úspěšné sezoně a především jim děkujeme za reprezentování Středočeského kraje


Aktualizace figurantů po zkouškách v Březnici

Seznam figurantů byl aktualizován po zkouškách, které proběhly 5.12.2021 v Březnici. Rovněž byl v sekci "Figuranti" doplněn zápis z těchto zkoušek


Smutné oznámení

S velikou lítostí oznamujeme, že nás navždy opustil pan ing. Jiří Novotný, rozhodčí exteriéru NO, chovatel a dlouholetý pejskař. Upřímnou soustrast všem pozůstalým.


Krajská liga 2020 - výsledky

V sekci krajská liga je zveřejněna již konečná tabulka krajské ligy. Tento ročník byl bohužel poznamenán pandemií Covid-19, kvůli které muselo být zrušeno hned několik závodů (Lety, Jabkenice, Pyšely a Hořovice) a jeden závod byl zrušen organizátorem z technických důvodů. Zároveň se také termínově některé závody překrývali, čili soutěžící měli možnost zúčastnit se pouze třech závodů.
Přesto krajská liga zrušena nebyla a pro rok 2020 má tyto vítěze. V kategorii ZM obsadil první místo Martin Kružliak ze ZKO Komárov, v kategorii ZVV1 patří prvenství Romanu procházkovi rovněž ze ZKO Komárov a vítězem kategorie ZVV2 se stal Pavel Koblenc ze ZKO Ledčice. Vítězům gratulujeme. Kompletní tabulka uvedena v sekci krajská liga. Slavnostní vyhodnocení bude provedeno na nejbližší schůzi krajského výboru (předpoklad leden 2021).


Úspěch středočeských mládežníků na Mistrovství ČR mládeže a juniorů všestranných

V termínu od 8.-9.8.2020 se v České Třebové zúčastnilo Mistrovství ČR mládeže a juniorů hned 10 středočeských mládežníků a to v kategorii ZVV1 Victoria Nicole Medková, Lenka Hájková a Kateřina Miškovská, v kategorii IGP-V Anna Leitnerová, Tadeáš Medek a Tomáš Mach, v kategorii IGP2 Tereza Vajnerová a Šárka Benčová a v kategorii nejvyšší IGP3 Karolína Slivoňová a Andrea Šrajerová.

Téměř ve všech kategoriích se našim mládežníkům podařilo dostat na medailové pozice. V kategorii ZVV1 obsadila 3. místo Victoria Nicole Medková s Ursi Kiara Dajavera, v IGP2 obsadila 1. místo Tereza Vajnerová s Lemmet z Údolí Úpy a v kategorii IGP3 získala 3. místo Karolína Slivoňová s Dakarem z Krasového kraje. Zároveň i díky čtvrté Šárce Benčové s Picolla Bohemia Atomica získalo družstvo středočechů 1. místo v soutěži družstev a právě Šárka Benčová získala 1. mkísto v kategorii "Čestná cena v kategorii mládeže".

Všem středočeským mládežníkům a juniorům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho kraje. Nemenší gratulace a poděkování patří i vedoucímu družstva Středočeského kraje Jiřímu Petrusovi za práci a čas, který mládežníkům věnuje.


Kontaktní e-maily

Pro komunikaci se středočeským výborem prosím využívejte tyto e-mailové adresy. Jsou nasměrovány na kompetentní členy výboru.

info@stredoceskakynologie.cz - jakékoliv obecné dotazy a informace
figuranti@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká figurantů (změny, dotazy, přihlášky)
kladeci@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká kladečů (změny, dotazy, přihlášky)
akce@stredoceskakynologie.cz - hlášení termínů akcí, výsledky krajské ligy
mladez@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká mládeže, TTM, soustředění mládeže