Aktuality

Stopařský seminář pro mládež - 26.9.2021

Středočeská krajská kynologická organizace pořádá stopařský seminář pro mládež. Akce je pořádána pro mládežníky, kteří jsou členy ZKO ve středočeském kraji. Seminář vede p. Martin Matoušek. Akce je pro mládežníky zdarma.

Datum: 26.9.2021
Místo: ZKO Kutná Hora

Propozice zde


Soustředění mládeže - 1.8.-7.8.2021

Středočeská krajská kynologická organizace pořádá soustředění mládeže. Akce je pořádána pro mládežníky, kteří jsou členy ZKO ve středočeském kraji.

Datum: 1.8. – 7.8.2021
Místo: ZKO Dobříš

Propozice zde


Smutné oznámení

S velikou lítostí oznamujeme, že nás navždy opustil pan ing. Jiří Novotný, rozhodčí exteriéru NO, chovatel a dlouholetý pejskař. Upřímnou soustrast všem pozůstalým.


Krajská liga 2020 - výsledky

V sekci krajská liga je zveřejněna již konečná tabulka krajské ligy. Tento ročník byl bohužel poznamenán pandemií Covid-19, kvůli které muselo být zrušeno hned několik závodů (Lety, Jabkenice, Pyšely a Hořovice) a jeden závod byl zrušen organizátorem z technických důvodů. Zároveň se také termínově některé závody překrývali, čili soutěžící měli možnost zúčastnit se pouze třech závodů.
Přesto krajská liga zrušena nebyla a pro rok 2020 má tyto vítěze. V kategorii ZM obsadil první místo Martin Kružliak ze ZKO Komárov, v kategorii ZVV1 patří prvenství Romanu procházkovi rovněž ze ZKO Komárov a vítězem kategorie ZVV2 se stal Pavel Koblenc ze ZKO Ledčice. Vítězům gratulujeme. Kompletní tabulka uvedena v sekci krajská liga. Slavnostní vyhodnocení bude provedeno na nejbližší schůzi krajského výboru (předpoklad leden 2021).


Úspěch středočeských mládežníků na Mistrovství ČR mládeže a juniorů všestranných

V termínu od 8.-9.8.2020 se v České Třebové zúčastnilo Mistrovství ČR mládeže a juniorů hned 10 středočeských mládežníků a to v kategorii ZVV1 Victoria Nicole Medková, Lenka Hájková a Kateřina Miškovská, v kategorii IGP-V Anna Leitnerová, Tadeáš Medek a Tomáš Mach, v kategorii IGP2 Tereza Vajnerová a Šárka Benčová a v kategorii nejvyšší IGP3 Karolína Slivoňová a Andrea Šrajerová.

Téměř ve všech kategoriích se našim mládežníkům podařilo dostat na medailové pozice. V kategorii ZVV1 obsadila 3. místo Victoria Nicole Medková s Ursi Kiara Dajavera, v IGP2 obsadila 1. místo Tereza Vajnerová s Lemmet z Údolí Úpy a v kategorii IGP3 získala 3. místo Karolína Slivoňová s Dakarem z Krasového kraje. Zároveň i díky čtvrté Šárce Benčové s Picolla Bohemia Atomica získalo družstvo středočechů 1. místo v soutěži družstev a právě Šárka Benčová získala 1. mkísto v kategorii "Čestná cena v kategorii mládeže".

Všem středočeským mládežníkům a juniorům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho kraje. Nemenší gratulace a poděkování patří i vedoucímu družstva Středočeského kraje Jiřímu Petrusovi za práci a čas, který mládežníkům věnuje.


Kontaktní e-maily

Pro komunikaci se středočeským výborem prosím využívejte tyto e-mailové adresy. Jsou nasměrovány na kompetentní členy výboru.

info@stredoceskakynologie.cz - jakékoliv obecné dotazy a informace
figuranti@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká figurantů (změny, dotazy, přihlášky)
kladeci@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká kladečů (změny, dotazy, přihlášky)
akce@stredoceskakynologie.cz - hlášení termínů akcí, výsledky krajské ligy
mladez@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká mládeže, TTM, soustředění mládeže