Aktuality

Soustředění mládeže - 1.8.-7.8.2021

Středočeská krajská kynologická organizace pořádá soustředění mládeže. Akce je pořádána pro mládežníky, kteří jsou členy ZKO ve středočeském kraji.

Datum: 1.8. – 7.8.2021
Místo: ZKO Dobříš

Propozice zde


Smutné oznámení

S velikou lítostí oznamujeme, že nás navždy opustil pan ing. Jiří Novotný, rozhodčí exteriéru NO, chovatel a dlouholetý pejskař. Upřímnou soustrast všem pozůstalým.


Krajská liga 2020 - výsledky

V sekci krajská liga je zveřejněna již konečná tabulka krajské ligy. Tento ročník byl bohužel poznamenán pandemií Covid-19, kvůli které muselo být zrušeno hned několik závodů (Lety, Jabkenice, Pyšely a Hořovice) a jeden závod byl zrušen organizátorem z technických důvodů. Zároveň se také termínově některé závody překrývali, čili soutěžící měli možnost zúčastnit se pouze třech závodů.
Přesto krajská liga zrušena nebyla a pro rok 2020 má tyto vítěze. V kategorii ZM obsadil první místo Martin Kružliak ze ZKO Komárov, v kategorii ZVV1 patří prvenství Romanu procházkovi rovněž ze ZKO Komárov a vítězem kategorie ZVV2 se stal Pavel Koblenc ze ZKO Ledčice. Vítězům gratulujeme. Kompletní tabulka uvedena v sekci krajská liga. Slavnostní vyhodnocení bude provedeno na nejbližší schůzi krajského výboru (předpoklad leden 2021).


Úspěch středočeských mládežníků na Mistrovství ČR mládeže a juniorů všestranných

V termínu od 8.-9.8.2020 se v České Třebové zúčastnilo Mistrovství ČR mládeže a juniorů hned 10 středočeských mládežníků a to v kategorii ZVV1 Victoria Nicole Medková, Lenka Hájková a Kateřina Miškovská, v kategorii IGP-V Anna Leitnerová, Tadeáš Medek a Tomáš Mach, v kategorii IGP2 Tereza Vajnerová a Šárka Benčová a v kategorii nejvyšší IGP3 Karolína Slivoňová a Andrea Šrajerová.

Téměř ve všech kategoriích se našim mládežníkům podařilo dostat na medailové pozice. V kategorii ZVV1 obsadila 3. místo Victoria Nicole Medková s Ursi Kiara Dajavera, v IGP2 obsadila 1. místo Tereza Vajnerová s Lemmet z Údolí Úpy a v kategorii IGP3 získala 3. místo Karolína Slivoňová s Dakarem z Krasového kraje. Zároveň i díky čtvrté Šárce Benčové s Picolla Bohemia Atomica získalo družstvo středočechů 1. místo v soutěži družstev a právě Šárka Benčová získala 1. mkísto v kategorii "Čestná cena v kategorii mládeže".

Všem středočeským mládežníkům a juniorům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho kraje. Nemenší gratulace a poděkování patří i vedoucímu družstva Středočeského kraje Jiřímu Petrusovi za práci a čas, který mládežníkům věnuje.


Kontaktní e-maily

Pro komunikaci se středočeským výborem prosím využívejte tyto e-mailové adresy. Jsou nasměrovány na kompetentní členy výboru.

info@stredoceskakynologie.cz - jakékoliv obecné dotazy a informace
figuranti@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká figurantů (změny, dotazy, přihlášky)
kladeci@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká kladečů (změny, dotazy, přihlášky)
akce@stredoceskakynologie.cz - hlášení termínů akcí, výsledky krajské ligy
mladez@stredoceskakynologie.cz - vše co se týká mládeže, TTM, soustředění mládeže